OBCHODNÍ MANAŽER/BUSINESS DEVELOPER PRO VEŘEJNÝ SEKTOR

Pro náš tým, který poskytuje poradenské a konzultační služby pro města, obce, kraje a státní správu hledáme kolegu/kolegyni s reálnými zkušenostmi a dobrou orientací ve veřejné správě, který bude ochoten/a a schopen/a hledat nové obchodní příležitosti a budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy se zákazníky z veřejné sféry.

Primárním požadavkem je znalost fungování veřejné správy, cit pro potřeby zákazníků z veřejného sektoru a schopnost identifikovat nové obchodní příležitosti (noví zákazníci, nové služby/produkty) a schopnost efektivně propojovat kontakty.

Očekáváme příjemné a profesionální vystupování, výborné komunikační schopnosti a alespoň základní orientaci v principech fungování veřejných zakázek.

Jsme připraveni nabídnout nadstandartní a motivující systém odměňování na základě reálného výkonu.

Pokud vás tato příležitost oslovila, kontaktujte HR manažerku Janu Holečkovou: holeckova@mc-triton.cz

Nejsme poradci na jedno použití. Motivují nás dlouhodobé vztahy, vzájemná důvěra a respekt. To je naše DNA. Proto se snažíme dlouhodobě hledat ta nejlepší řešení pro naše zákazníky z veřejné sféry, kterých je aktuálně již několik desítek.

Hledáte něco jiného?