O společnosti
Náš příběh

Společnost M.C.TRITON přímo působí na českém, slovenském a ruském trhu, projektově pak ve většině zemí Evropy. Svým obratem, počtem spolupracovníků, šíří a kvalitou poskytovaných služeb, intenzitou vývoje vlastního know-how a etice poradenských služeb patří mezi  dlouhodobě uznávané lídry lokálního trhu.

Filosofie fungování M.C.TRITON je postavena na vysoké přidané hodnotě pro klienty, věrnosti smyslu a etice poradenské branže, věrnosti myšlence podnikání jako vytrvalé a poctivé tvorbě hodnot.

Příkladem podnikatelského přístupu  může být diverzifikační strategie spoluvlastníků. Do portfolia jejich aktivit patřily v letech 1998 -2007 investice do developerských projektů. Jejich objem pod značkou T.Geo  se přiblížil jedné miliardě českých korun.

Dynamiku a růst působení v poradenském byznysu dokládá aktuální struktura celé skupiny TRITON. Vedle M.C.TRITON, spol. s r.o. jsou její součástí M.C.TRITON Slovakia, spol. s r.o., TRITON Hunters,  spol. s r.o. a TRITON Holding, SE. Posláním této evropské společnosti je rozšiřovat působení na zahraničních trzích – poskytováním výhradních licencí, zakládáním zahraničních dcer nebo účastí v partnerských firmách.