Interim manažer/Senior consultant pro řízení firem

Již více než 30 let pomáháme našim klientům zvládnout skokové či změnové projekty vedoucí k naplnění jejich vizí a strategií.

Pomáháme propojit investory a vhodné investice.

Již více než 30 let pomáháme Top manažerům rozvíjet jejich potenciál a otvírat nové směry jejich kariéry a zaměření. Jsme praktičtí, námi navrhovaná řešení i zavádíme do praxe spolu s našimi klienty.

Do svých poradenských týmů uvítáme zkušené manažery, poradce, interim manažery s reálnými zkušenostmi a úspěchy z řízení firem, úřadů a velkých projektů. Uplatnění umíme nabídnout těm, kteří dokáží navrhnout osvědčená a fungující řešení, zvládnout i složité situace, zejména z oblasti řízení, procesní, obchodní, ekonomické, výrobní nebo logistické a dokáží přicházet i s inovativními návrhy a implementovat je.

V případě Vašeho zájmu o spolupráci na našich projektech nebo Interim management zašlete Vaše CV a stručný popis Vaší oblasti zájmu na email: holeckova@mc-triton.cz

Více informací o námi realizovaných projektech najdete na našich webových stránkách. V případě dotazů kontaktujte HR manažerku na výše uvedené emailové adrese.

Přihlásit se na pozici

    Hledáte něco jiného?

    Obraťte se na nás!