GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA, OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA, TOP MANAŽER/KA

Pro naše poradenské projekty hledáme Top manažery/ky se zkušenostmi zejména z pozice Generálního ředitele/ky, Obchodního ředitele/ky nebo manažera/ky logistiky.

Umíme nabídnout spolupráci na krátkodobých i dlouhodobých projektech, či dílčí spolupráci v roli poradce nebo Interim manažera, převážně pro české nebo regionální výrobní a obchodní společnosti střední velikosti.

Náš způsob práce je postaven na týmové spolupráci. V našem pojetí má i Interim manažer podporu našeho poradenského týmu vždy, kdy to situace vyžaduje. Tento způsob spolupráce je tedy vhodný i pro ty, kteří nemohou nabídnout svou plnou kapacitu.

Pokud jste aktuálně zaměstnán, ale přesto by vás spolupráce zajímala, nebo byste si chtěl/a nejprve fungování na poradenském projektu s námi zkusit kontaktujte nás.

Již více než 30 let pomáháme našim klientům zvládnout skokové či změnové projekty vedoucí k naplnění jejich vizí a strategií. Již více než 30 let pomáháme Top manažerům rozvíjet jejich potenciál a otvírat nové směry jejich kariéry a zaměření. Jsme praktičtí, námi navrhovaná řešení i zavádíme do praxe spolu s našimi klienty.

Více informací o našich projektech najdete na našich webových stránkách. Pokud vás zajímá možnost spolupráce, nebo další informace, kontaktujte HR manažerku Janu Holečkovou: holeckova@mc-triton.cz

Přihlásit se na pozici

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Hledáte něco jiného?

Obraťte se na nás!