Projektant / Projektantka, Revit, přední architektonicko – projektová kancelář, centrum Praha.

Pro našeho zákazníka, významnou architektonickou a projektovou kancelář v Praze, zastávající přední místo v segmentu architektury a projekce v ČR s přesahem do zahraničí, hledám pro posílení jejich úspěšných týmů vhodné kandidátky / kandidáty na pozici:

Projektant / Projektantka pozemních staveb, Praha.

Atraktivní příležitost poznat a celkově posunout svůj potenciál při práci na různorodých projektech, od návrhu až po prováděcí projekt, vše v prostředí metody BIM.

Samostatná tvorba projektové dokumentace. Spolupráce s ostatními členy týmů.

Budete v komunikaci s klientem a s podporou členů chytrého týmu a s podporou celé společnosti.

• VŠ vzdělání stavebního směru
  • Znalost Revit a MS Office
  • Znalost Revit je vítána, chuť se jej naučit, popř. prohloubit je vítána
  • Relevantní zkušenost s projektováním staveb je výhodou, zkušenost s koordinací projektu
  • Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Znalost cizích jazyků je výhodou
  • Řidičský průkaz
  • Chuť pracovat na atraktivních a smysluplných projektech
  • Chuť „být u toho“, když se mění Praha a celý stavební segment
  • Sídlo společnosti v moderním prostředí v centru Prahy
  • Adekvátní finanční ocenění a firemní benefity
  • Výborné dostupné dojezdové místo v centru Prahy

Společnost je postavena na úspěšné a smysluplné spolupráci architektů a stavebních inženýrů. Lidé ve společnosti přinášejí svým zákazníkům komplexní služby s vysokou přidanou hodnotou.

Tým chytrých a schopných lidí, generačně vyvážený, pracující na úspěšných velkých projektech splňujících nejnáročnější normy a nároky dnešního stavitelství a architektury.

Urbanismus, bytová výstavba, občanská výstavba, územní plánování, rekonstrukce, výstavba komerčních objektů u relevantních klientů.

Společnost dlouhodobě pracuje v BIM. Pro všechny své členy týmu a stejně tak pro všechny nově příchozí sdílí možnost si nejmodernější poznatky a nástroje v BIM osvojit a ve spolupráci s firmou se výrazně odlišit na segmentovém trhu. Společnost je úspěšně recertifikována, je členem mnoha mezinárodních prestižních sdružení.

Spojte svůj profesní život a Vaši budoucnost se silným partnerem, odlište se v tom, co děláte.

Pokud by Vás tato konkrétní pozice, popř. celkově nabídka / jsou otevřené i jiné pozice / zaujala neváhejte mě kontaktovat na: lavicka@mc-triton.cz tel. 724 960 978

Přeji Vám vlídný a bezpečný den, děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti.