Projektantka / Projektant pozemních staveb, AutoCAD, menší projekční společnost, vlídná vstřícnost, slušnost, aktivní shoda a dohoda, férovost v jednání, dlouhodobá profesní perspektiva, projekty občanské vybavenosti, projekty v Praze a v jejím nejbližším okolí.

Hledáme pro našeho úspěšného klienta v Praze – pro menší projekční kancelář vhodné kandidáty/kandidátky na pozici :

Projektant / Projektantka – Praha, menší projektový tým, pozemní stavitelství.
Hledáme přátelské a vstřícné lidi 🙂 do menšího projektového týmu cca 19 lidí

Firma realizuje zajímavé a moderní projekty bytových projektů, občanské vybavenosti, veřejných staveb, menších sportovních komplexů, bytové výstavby, obchodních center, mateřských škol, lékařských ordinací, hasičských zbrojnic a dalších podle individuálního přání zákazníka apod. převážně v Praze a nejbližším okolí

Hodně projektů se zpracovává v AutoCad, je tam velký prostor pro využití dalších nástrojů včetně 3D, BIM, je to otevřené dle zájmu, chuti a dovedností, je možno si vybrat po dohodě, prostor pro inovace a osobní profesní rozvoj. Kdo má chuť se naučit pracovat v projekci 3D, v Revitu je tady příležitost / není to podmínka/.

Tým schopných, slušných a přátelských kolegů a kolegyň, velká míra samostatnosti a důvěry od začátku, pozice je vhodná pro člověka již s dílčí zkušeností z projektování pozemních staveb popř. pro šikovného talentovaného projektanta absolventa.

Velká míra shody, férové domluvy a dohody v týmu, férové a slušné jednání, lze se domluvit na všem 🙂 včetně práce home office.

Pozice je na plný úvazek 5 dní v týdnu.

Podmínkou je velmi dobrá znalost českého jazyka, výkon pozice ji opravdu potřebuje pro každodenní praxi.

Odpovídající plat, pružná pracovní doba dle domluvy a dohody, maximální prostředí týmovosti, vstřícnosti a domluvy včetně homme office.

„Nejsme velký korporát, záleží nám na dobrých vztazích, pozitivně naladěných lidech, aby se nám dobře společně dělalo na zajímavých projektech“…

Budeme se na Vás těšit, rádi se s Vámi osobně sejdeme a pohovoříme o pozici a firmě a o Vás u šálku dobré kávy/čaje:)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis anebo kontakt na Váš profil LinkedIn děkujeme Vám ! Přejeme Vám vlídný čas !

lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978