Jan Pohl

Projekt Partner

Jan Pohl

Projekt Partner

Honza má za sebou více než 30 let manažerské praxe na úrovni TOP managementu. Prošel celou řadou firem v hutnictví, strojírenství, energetice, opravárenství a potravinářství.

Jeho předností je velmi široká praxe a její různorodost. Zastával TOP pozice výrobního, obchodního ekonomického a technického zaměření. Během své profesní praxe procházel střídavě výkonným managementem a poradenstvím, což mu umožňuje si držet nadhled a dává mu schopnost uplatňovat své zkušenosti ve zcela nových pohledech aplikovaných v jednotlivých firmách.

Má rovněž pedagogické zkušenosti, které uplatňuje ve výuce na Vyšší technické škole v Chomutově a na České zemědělské univerzitě, Podnikatelské katedře, kde připravuje studenty MBA na vyšší manažerské pozice. Této zkušenosti a praxe je využíváno při koučování a mentorování manažerů u našich klientů.

V projektech se zaměřuje na restrukturalizaci procesů, zavádění modelů na zvýšení výkonu a rovněž na nastavování kompetenčních modelů v podmínkách daných firem. Je rovněž u velkých projektů využíván na interim management, tedy na zavádění změn v praxi přímo v podmínkách našich klientů na TOP pozicích.

Radost mu dělá, že se mu podařilo během své praxe vyvést a připravit několik mladých lidí, a to od školy do vyšších manažerských pozic, kde dosahují úspěchů. Jeho krédo je: „Sebelépe nastavený proces bude kvalitní a výkonný teprve tehdy, když ho budou realizovat kvalitní a kompetentní lidé“.