Tomáš Pařízek

SENIOR BUSINESS PARTNER

Tomáš Pařízek

SENIOR BUSINESS PARTNER

„Abychom mohli dosáhnout reálných výsledků, je nezbytné shodnout se s klientem na cílech naší práce. Nechodíme do situací, kdy bychom fungovali jen jako expertní alibi, jako fíkový list.”  

Tomáš je lídrem poradenských služeb pro firmy a transformací firem. Jako konzultant se zabývá problematikou projektového řízení (klasickou i agilní formou), Operational Excellence (Lean Enterprise), vedení a rozvoje lidí, řízení a zvyšování výkonu a snižování komplexity. Podílí se také na identifikaci nových příležitostí a obchodní „vytěžování” stávajících zákazníků

Rozhovor s Tomášem v podcastu U KORMIDLA:

Ukaž mi, jak pracuješ, řeknu ti, kam dojdeš

Roky praxe Tomáše naučily, že 95 % problémů firem je způsobeno tím, jak je nastaven samotný systém práce a postupů. Funkčnost tohoto systému podle něj spolehlivě prověří první krize. Řada firem v krizi upadne do strnulé pasivity, ze které je často dostává právě Tomáš a jeho tým.

Neprodáváme nastavovanou kaši

Dle Tomášových referencí si firmy pochvalují schopnost týmu M.C.TRITON dělat skokové změny. Tomáš k tomu říká: „Chceme reálné výsledky. Abychom jich mohli dosáhnout, je nezbytné shodnout se s klientem na cílech, které budeme sledovat. Zásadně nechodíme do situací, kdy bychom jen dodávali nastavovanou kaši a fungovali jako expertní alibi.”  

Svoboda a klid na práci na volné noze

Významné kroky se Tomáš nebojí podnikat ani ve vlastním životě. Například rozhodnutí odejít z velké nadnárodní společnosti a začít svobodně podnikat na volné noze považuje za jedno z nejlepších, co udělal. Řídí se heslem „Alta Petunt = směřuj k výšinám” a věří, že není nic důležitějšího než podporující a milující rodina.