Obchodní zástupce / Obchodní zástupkyně, moderní stavební produkty, možnost výkonu home office, celá ČR.

Příležitost pro schopné samostatné Obchodníky / Obchodnice, možnost výkonu formou kombinace home office.

Obchodní zástupce / zástupkyně – dle domluvy možnost obchodování v rámci regionů v celé ČR s využitím home office a efektivním setkáváním ve výrobně – obchodní společnosti v jižních Čechách.

Firma patří mezi největší a nejvýznamnější dodavatele prefabrikovaných železobetonových výrobků včetně montáže, doprovodného servisu a služeb v České republice.

Moderní betonové komponenty na dopravní, silniční, průmyslové, speciální stavby, speciální bytové stavby, zemědělské stavby.

Výroba a montáže prefabrikovaných skeletů budov, rodinných domů.

Zákaznická řešení na míru, výroba šachet na míru, vodících systémům dopravních staveb, liniových staveb i s atypickým řešením napříč stavebním trhem v rámci betonových konstrukcí.

Specializované bezpečnostní produkty pro ochranu. Prostředí inovace.

Velká míra samostatnosti, příležitost k nadstandardní profesní změně, výborné zázemí pro výkon pozice a podpora firmy.

Péče o stávající zákazníky firmy, vyhledávání nových příležitostí.

Odpovídající finanční ohodnocení a moderní firemní benefity, bonusy, prémie.

SŠ/ VŠ stavebního, popř. technického, popř. strojírenského typu / znalost čtení výkresů a spolupráce s výrobou /.

Znalost segmentu a výrobků prefabrikovaných produktů je podmínku.

Relevantní praxe v oblasti prefabrikace je k výkonu pozice profesní podmínkou.

Zkušenost např. z pozice stavbyvedoucí je výhodou

Chuť a potenciál k obchodování.

Neváhejte oslovte nás na email: lavicka@mc-triton.cz popř. tel. 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti.