Lenka Hejduková

Senior Business Partner

Lenka Hejduková

Senior Business Partner

„Pohybuji se v poradenství již opravdu dlouho. Své profesní zkušenosti jsem získala jak v ČR, tak v zahraničí, a to jako manažer v Rakousku, Německu a Velké Británii. Moje praxe a studium v rámci ACCA mi umožňuje poučený pohled do světa mezinárodních financí, akvizic a fúzí i práce v holdingových strukturách.”

Lenka je odborník s dlouholetou praxí. Je lídrem týmu, který se zabývá finančním řízením firem. S klienty aktivně řeší finanční aspekty související se změnami struktur vlastnictví a podoby vlastního kapitálu či s posílením cash flow. Zavádí osvědčené praktiky a nezbytné  inovace, například v rámci příprav přehledů a zpráv pro controlling a budgeting.

Široký oborový záběr, zahraniční zkušenosti i studium

Lenčina profesionální průprava je jedinečná svou komplexností a oborovými přesahy. Lenka má rozsáhlé zkušenosti z oblasti finančního řízení, obchodu, personalistiky i psychologie.

Jako manažerka působila kromě ČR i v Rakousku, Německu a Velké Británii. Byla ředitelkou auditorské a poradenské společnosti PriceWaterhouseCoopers Audit. Tam se mimo jiné zabývala analýzami společností klíčovými pro úspěšné reorganizace a strukturální změny. Jako obchodní ředitelka a partnerka dále působila v jedné z největších advokátních kanceláří v Česku a na Slovensku Havel & Partners.

Lenčinu odbornou zkušenost se světem mezinárodních akvizic a fúzí dále rozšiřuje její studium v rámci mezinárodní profesní organizace ACCA.Nedílnou součástí Lenčina přístupu je dlouhodobý a systematický osobní rozvoj, se kterým klientům také pomáhá.

Profesionalita a slušnost týmu M.C.TRITON

Kromě vysoké koncentrace zkušených odborníků si Lenka na týmu M.C.TRITON cení samozřejmé orientace na prospěch klienta a maximální snahu o reálné pozitivní dopady na jakoukoli situaci, ve které se klient právě nachází.