Petr Dlabal

CEO

Petr Dlabal

CEO

Manažer dosahuje výsledků prostřednictvím týmu lidí, z čehož vyplývá, že manažer by měl věnovat nejvíce času a pozornosti právě lidem, jejich výběru a rozvoji

Petr má za sebou více než 20letou praxi na různých manažerských pozicích, poradenství se věnuje od roku 2015. Po několika úspěšných misích v roli interim manažera se v roce 2024 ujal řízení M.C.TRITON. V rámci našeho přístupu Transakce a Transformace se tak opět vrací k projektům zaměřeným na strategie a koučování top manažerů

Rozhovor s Petrem v podcastu U KORMIDLA:

Zkušený partner pro interim management

Petra naplňuje předávání bohatých zkušeností z interim managementu, které doplňuje poradenskou podporou. V rámci této unikátní služby pomáhá s výběrem interim manažerů a u klientů plní roli business partnera, který celou službu zastřešuje.

Čím větší projekt, tím lépe

Velké a složité projekty Petra motivují. Největší uspokojení mu přináší dlouhodobá systematická práce, která pak generuje velké množství konkrétních dopadů.

Bez kvalitního týmu je možné dosáhnout maximálně průměrných výsledků

Za nejdůležitější Petr považuje jednak to, jaké hodnoty a postoje ve firmě všeobecně panují, a pak také to, jak si manažer sestaví nejužší tým. Bez kvalitního týmu je možné dosáhnout maximálně průměrných výsledků. Výběr, rozvoj a budování vztahu s kvalitními lidmi v týmu je jeho prioritou jak v projektech tak, v práci s týmem M.C.TRITON.

Spolupracující tým M.C.TRITON

Na týmu M.C.TRITON si Petr váží právě dostatek inspirativních osobností, které mají zkušeností na rozdávání a neváhají se s ním o ně podělit. A ještě k tomu jsou to prima lidi.