Výrobní ředitel / ka, východní Čechy.

Pro svého dlouholetého úspěšného zákazníka, výrobní společnost ze segmentu nadstandardní zakázková výroba, hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Výrobní ředitel / Výrobní ředitelka, východní Čechy

Hledám profesně zkušeného a schopného výrobního ředitele / ku se zkušeností ze zakázkové výroby.

Výkon pozice podpoří dále „provozní potenciál“ čerpající ze zkušeností ve výrobě a provozu.

Potenciál pracovat ve firmě rodinného typu, firmě s hodnotami a zájmem o dobré firemní vztahy a slušné jednání na všech úrovních.

Silná osobnost, výkonný typ, velmi dobrá orientace ve výrobě, velká míra samostatnosti / umět si poradit a přijmout vysokou míru odpovědnosti /

Relevantní zkušenosti a znalosti ze zakázkové výroby.

Schopnost pracovat s daty a výstupy firemních řídících systémů.

Znalost SAP Business One je velkou výhodou.

Ve výkonu pozice je významně důležitý potenciál inovace a schopnost pracovat s novými přístupy.

Produktová řada firmy je výrazně orientována na vysokou kvalitu, silný brand. Firma je úspěšná v exportu. Firma je silně růstová.

Výkon pozice vedle prokazatelných relevantních znalostí a zkušeností z výroby podpoří znalost a praxe ze segmentu plastová výroba, zkušenosti a ze segmentu montáž.

Hledáme silného výrobního / provozního / lídra, který bude umět dobře jednat s lidmi, vést je ke kvalitnímu výkonu.

Zkušenosti ze segmentu montáže a servisu jsou vítány.

Dlouhodobý a perspektivní výkon pozice.

Finanční ohodnocení odpovídá nárokům na pozici a je spojené s moderními benefity.

V případě zájmu o pozici mě prosím kontaktujte na:  lavicka@mc-triton.cz   724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti.

Mgr.Ing. Luděk Lávička. TRITON Hunters