Vedoucí plánování a logistiky, Praha, střední Čechy, výrobní závod.

Pro svého zákazníka, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Vedoucí plánování a logistiky, výrobní závod, Praha, střední Čechy,

Očekávání pozice:

• Vyvíjí vhodnou strategii plánování a logistiky k maximalizaci spokojenosti zákazníků při co nejnižších nákladech.
  • Vede tým plánování a logistiky při provádění osvědčených postupů a měření výkonnosti prostřednictvím dohodnutých klíčových ukazatelů výkonu (KPI).
  • Je hlavní kontaktní osobou pro projektové managery společnosti reprezentující „hlas“ zákazníka.
  • Plánuje, řídí a koordinuje všechny činnosti související se  zpracováním materiálu a zboží potřebných k uspokojení měnící se úrovně poptávky po produktech.
  • Pracuje s odděleními závodu, skladu a logistiky při určování a nastavování mezipodnikových převodů.
  • Pracuje přímo s obchodním oddělením při určování nákladově nejvýhodnějšího distribučního řešení pro přepravu hotového zboží k zákazníkům.
  • Monitoruje a koriguje úroveň zásob v externích skladech a interně, aby zajistila rotaci a maximalizovala pracovní kapitál.
  • Spolupracuje s přepravci a dopravními společnostmi na stanovení nejlepší trasy a sazebníku (kontroluje a schvaluje všechny přepravní podmínky a dohody).
  • Spolupracuje s oddělením nákupu při stanovení osvědčených postupů pro nákladní a konsolidaci nákladů.
  • Podporuje správné využití ERP systému, je součástí rozvoje ERP systému v rámci společnosti
  • Je odpovědný za pravidelné reportování KPI oddělení spolu s příslušnou analýzou a protiopatřením, je-li to nutné.

Výborné zvládnutí pozice podpoří:

• Schopnost rychle se učit, schopnost zvládat více úkolů současně, udržovat zaměření a přizpůsobit se různým výzvám
  • Schopnost pracovat metodicky v časově omezeném prostředí
  • Dobré písemné a ústní komunikační dovednosti
  • Silný smysl pro organizaci času a naléhavost
  • Schopnost pracovat samostatně a uvnitř týmu
  • Ideální je relevantní víceletá zkušenost s dodavatelským řetězcem, logistikou nebo řízením skladu
  • Angličtina na úrovni C1
  • Preferovaná technická znalosti: SAP 4 Hana, INFOR Crysta Reports, Microsoft Office 365, Sharepoing, Red Hat, Microsoft aplikace
  • Vynikající komunikační dovednosti se schopností prezentovat uživatelům a managementu (včetně schopnosti sdělovat technické informace „netechnickým“ uživatelům, spoluhráčům a vrcholovému managementu).
  • Schopnost pracovat v prostředí maticového organizační struktury a týmu.
  • Místo výkonu pozice: výrobní závod, v krátké dojezdové vzdálenosti u Prahy.
  • Adekvátní finanční ohodnocení, moderní zázemí firmy a firemní benefity.

Pokud Vás pozice zaujala pošlete nám prosím Váš životopis popř. profil na LinkedIn a  napište nám o své profesní praxi a dovednostech, děkujeme Vám.

Kontaktní adresa: lavicka@mc-triton.cz

Přejeme Vám vlídný a bezpečný den, v úctě Mgr. Ing. Luděk Lávička.