Vedoucí obchodního oddělení pro celou ČR / sídlo a zázemí výrobní společnosti je v jižních Čechách, obchodní zastoupení je pro celou Českou republiku, flexibilní výkon pozice /.

Pro našeho klienta úspěšnou společnost / součást zahraniční společnosti / vyrábějící a prodávající betonové a železobetonové komponenty v oblasti dopravních, silničních, průmyslových, bytových, zemědělských a speciálních staveb hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici :

Vedoucí obchodního oddělení pro celou ČR / sídlo a zázemí výrobní společnosti je v jižních Čechách, obchodni zastoupení je pro celou Českou republiku, flexibilní výkon pozice /.

Láká Vás být „u toho“ když vznikají a budují se významné stavební projekty prospěšné pro dopravní infrastrukturu a průmysl ?

Máte rádi vysokou míru samostatnosti a možnost aktivně působit v regionu celé České republiky se svým menším týmem ?

Jste dobrý manažer a umíte motivovat a vést své lidi ?

Umíte dobře německy ? Znalost německého jazyka je nutnou podmínkou pro úspěšný výkon pozice.

Máte opravdovou PŘÍLEŽITOST.

Umíte vést obchodní jednání s VIP zákazníky, máte cit pro rozvoj vztahů s VIP zákazníky?

Máte příležitost pracovat s nadstandardním portfoliem žádaných výrobků včetně nových inovací na českém trhu.

Sídlo a zázemí výrobní společnosti – jižní Čechy.

Společnost je součástí úspěšné zahraniční společnosti.

Sdílíme s Vámi tuto příležitost, neváhejte nás oslovit 🙂

Těšíme se na Vás, děkujeme za čas věnovaný naší poptávce a poprosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu společně se stručným popisem Vašich zkušeností /projektů apod./ na adresu : lavicka@mc-triton.cz

Přejeme Vám vlídný a bezpečný den.

V úctě Luděk Lávička MC TRITON.