Obchodní ředitel / Obchodní ředitelka, region celá ČR.

Pro našeho úspěšného klienta výrobně – obchodní společnost vyrábějící a prodávající betonové a železobetonové komponenty v oblasti dopravních, silničních, průmyslových, bytových, zemědělských a speciálních staveb hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici :

Obchodní ředitel /ka – Vedoucí obchodního oddělení pro celou ČR / sídlo výrobní firmy je v regionu jižní Čechy /.

K pozici je nutná velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka komunikaci s VIP zákazníky.

Láká Vás být „u toho“, když vznikají a budují se významné stavební projekty prospěšné pro dopravní infrastrukturu a průmysl v České republice ? Máte dobré manažerské dovednosti a obchodního ducha ?

Máte relevantní zkušenost z obchodní činnosti, z vedení menšího prodejního týmu ?

Máte zkušenosti z prodeje technických nejlépe stavebních produktů, máte vztah k betonu, prefabrikátům, železobetonu, technický background apod. ?

Máte chuť flexibilně samostatnostně působit se svým obchodním týmem v rámci celé ČR ? Dokážete být pro tým leadrem ?

Umíte vést obchodní jednání, máte cit pro rozvoj vztahů se zákazníky, je Vám blízké aktivně jednat s VIP zákazníky a hledat nové TOP zákazníky napříč komerční a veřejnou sférou ?

Máte příležitost pracovat s nadstandardním portfoliem žádaných výrobků včetně nových inovací na českém trhu. Váš tým přináší na trh moderní inovativní výrobky, vysokou kvalitu a nadstandardní přesah do všech typů staveb napříč všemi oblastmi stavebnictví.

Sdílíme s Vámi tuto příležitost, neváhejte nás oslovit 🙂 Je to NABETON výborná příležitost. Velmi dobrá podpora ze strany firmy.

Těšíme se na Vás, zvu Vás k online setkání a vše prodiskutujeme.

Děkujeme za Váš čas věnovaný naší poptávce a poprosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu společně se stručným popisem Vašich zkušeností /projektů, úspěchů apod./ na adresu :

lavicka@mc-triton.cz telefon: 724 960 978

Přejeme Vám vlídný a bezpečný den. V úctě Luděk Lávička MC TRITON.