Specialista / Specialistka nabídek, výběrových řízení projektů v energetice, Chomutov,

Pro svého zákazníka, společnost v segmentu projektového managementu v energetice, facility managementu a údržby, montáží a servisu, hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Specialista pro projekty, výběrová řízení, nabídky / Specialistka pro projekty, výběrová řízení, nabídky / region Chomutov /

Hledáme vhodného a schopného člověka do procesu komplexního zpracování nabídek a výběrových řízení pro realizace projektů.

Typologie projektů: energetika – technologie, chytré domácnosti, tepelná čerpadla, fotovoltaika FVE apod.

Výkon pozice podpoří vedle výborných administrativních dovedností a zkušeností velmi dobrý technický popř. technologický background z uvedených oblastí.

Dále podpoří výkon pozice relevantní zkušenosti a dovednosti z oblasti zpracování nabídek a z oblasti administrace výběrových řízení.

Schopnost umět si jednotlivé věci spočítat, analyzovat, vyhodnotit, zpracovat administrativně podklady k nabídkám do výběrových řízení. Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem je podmínkou.

Schopnost být v roli supervizora na projektu, vedle samostatného administrativního zpracování nabídek být schopen kontrolovat průběh projeků přímo “ na place“.

Schopnost technické supervize a kontroly při realizaci jednotlivých projektů.

Relevantní a prokazatelné úspěšné zkušenosti z projektového managementu v energetice.

Firma je úspěšná, má dobré jméno a silný brand, reaguje na měnící se energetický trh a posiluje. Proto hledá do svých řad specialistu na nabídky, výběrová řízení, projekty.

Pozice je motivačně ohodnocena, moderní zaměstnanecké benefity, dlouhodobá perspektiva pozice, jistoty / není to fráze/, slušné jednání, férovost.

Pokud Vás tato pozice kontaktujte mě prosím na : lavicka@mc-triton.cz nebo popř. na tel. 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti a přeji Vám příjemný den, v úctě Luděk Lávička.

Přihlásit se na pozici

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Hledáte zaměstnání nebo zaměstnance?

Obraťte se na nás!