Samostatný projektant Junior/ Samostatná projektantka Juniorka,pozemní stavby, REVIT, Praha centrum #revit #projektant #projektantka

Pro svého zákazníka moderní projektovou a inženýrskou kancelář v segmentu moderní pozemní stavitelství v centru Prahy hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

SAMOSTATNÝ PROJEKTANT/ PROJEKTANTKA Junior/Juniorka, Praha centrum

• Moderní příležitost samostaného projektování v Revitu /3D,BIM /
  • Pokud je BIM Váš „svět“ a Vaše projekční cesta je alespoň s dílčí alespoň limitovanou zkušeností s Revitem jste správně. Máte příležitost profesně vyrůst a posunout se do vyšší znalostní úrovně.
  • Inovativní společnost, moderní přístupy, atraktivní projekty v Revit.
  • Tým slušných a férových kolegů a kolegyň, stejně tak vedení úspěšné firmy.
  • Výborná dopravní dostupnost na metru, vlídné firemní prostředí.
  • Plňte si své sny s Revitem a BIMem a plňte si je HNED ! Budoucnost má jméno BIM.

Zaujala Vás to ? Opravdu ? Zvu Vás na dobrou kávu nebo čaj a popovídáme si o tom.

lavicka@mc-triton.cz 724 960 978