REVIT Konstruktér/Konstruktérka – „Kreslič/Kreslička“, Praha, centrum, moderní projekty, pozemní stavby #bim#konstrukce#revit#

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost v segmentu BIM technologií ve stavebnictví a facility managementu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

REVIT konstruktér/ REVIT konstruktérka

V „překladu“ KRESLIČ / KRESLIČKA v REVIT

• Sdílíme s Vámi moderní příležitost v segmentu, který přináší mimořádný prospěch pro architekturu, projektování, facility management, stavebnictví.
  • Kdo zná svůj potenciál, kdo si jde cíleně za svojí představou a opravdu se chce učit, rozvíjet a profesně výrazně posunout do “ BIM BUDOUCNOSTI“ má tuto příležitost.
  • Každodenní práce v REVIT – konstruuje – dříve se říkalo KRESLIČ.
  • Kdo ví o čem je projekt a projektování, zná REVIT a nebojí se Revitu …

Zaujala Vás tato moderní příležitost a chcete se vydat na profesní cestu REVIT konstruktéra ?

Propojme se 🙂 lavicka@mc-triton.cz 00420 724 960 978

Těšíme se na Vás u dobré BIM kávy/čaje.

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti, přeji Vám vlídný BIM den.

Mgr.Ing. Luděk Lávička. /také na LinkedIn/.