Samostatný projektant/Samostatná projektantka, pozemní stavby, moderní projekty. Vhodné pro SŠ/VŠ, AutoCAD nebo ArchiCad nebo Revit. Praha centrum #projektant #projektantka #projektantjistota

Pro svého zákazníka, moderní projektovou a inženýrskou kancelář v centru Prahy, hledám v hodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Samostatný projektant / projektantka, centrum Praha

Ovládáte dobře nástroj AutoCAD nebo ArchiCad nebo Revit ? Je to Vaše příležitost.

Máte chuť se „naučit“ nástroje BIM ?

Chcete se učit a být respektovaný moderní projektant ?

Mám pro Vás příležitost u lídra trhu v BIM.

Velmi dobrá znalost českého jazyka, schopnost učit se, být samostatný. Chuť a cíl naučit se dobře REVIT.

Podmínkou je SŠ/VŠ stavebního směru.

Budete v inspirativním prostředí, každý den a budete žádaný jako moderní projektant/projektantka.

Neváhejte mě kontaktovat: lavicka@tritonhunters.cz

#samostatnýprojektant #projektantautocad #projektantarchicad #projektantrevit #samostatnaprojektantka #projektantkaautocad #projektantkaarchicad #projektantkarevit

lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas, v úctě Luděk Lávička.