Projektant / Projektantka, senior/ka, junior/ka, absolvent/ka, student, pozemní stavby, ArchiCAD, AutoCAD, Praha centrum.

Pro svého klienta – menší architektonicko – projektovou kancelář v historickém centru Prahy hledám vhodného / vhodnou kandidáta / kandidátku na pozici :

Projektant / Projektantka ArchiCAD, pozemní stavby, Praha centrum.

Hledáme přátelské a vstřícné lidi 🙂 do malého projektového týmu

Firma realizuje zajímavé a moderní projekty v segmentu pozemních staveb.

Projekty se zpracovávají v ArchiCAD a práce je převážně v ArchiCAD.

Nejdnáte s klienty, pokud nechcete nechodíte na stavbu, na úřady.

Modelujete, „kreslíte“ v krásném historickém prostředí kanceláře v centru Prahy.

Vlídné prostředí, slušný šéf, klidné prostředí a zajímavé projekty.

Menší tým lidí, přátelská atmosféra, tým, který si pomáhá a podporuje.

Pokud děláte v AutoCAD a chcete se ArchiCAD naučit, zaučí Vás.

Pozice je vhodná pro zkušené projektanty / ky , stejně tak pro pro projektanty / ky na začátku své kariéry, absolventy/absolventky.

Podmínkou je velmi dobrá znalost českého jazyka, výkon pozice ji opravdu potřebuje pro každodenní praxi.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis anebo kontakt na Váš profil LinkedIn děkujeme Vám ! Přejeme Vám vlídný čas !

lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978