Karel Procházka

Projekt Partner

Karel Procházka

Projekt Partner

Karel se pohybuje v prostředí výrobních firem a řízení obchodu více než 20 let. Působil převážně na pozicích obchodních ředitelů pro české i nadnárodní firmy. Jeho specializací je obchodní strategie, mezinárodní obchod a tvorba obchodních týmů včetně jejich rozvoje. Má zkušenosti s řízením i vývojem technických produktů na požadavky zákazníka.

Karel vnímá poradenství jako službu na míru individuálním potřebám klientů. Možnost z nadhledu nasměrovat firmy správným směrem k uspokojení konečných zákazníků klientů. Jeho úspěchem i motivací je mnoho spokojených zákazníků, kteří se stali více konkurenceschopní s produktem, za který byli ochotni zaplatit přiměřenou cenu. Za další úspěch lze zmínit vytvoření mnoha obchodních týmů, kde lidé věří svým schopnostem a práce je naplňuje.

Pro úspěch firmy je podle něj důležitá především lidská i manažerská kvalita leaderů, protože ta zpravidla určuje i firemní kulturu a kvalitní obchodní model. Na M.C.TRITON si nejvíc váží zkušeného týmu, který dělá praktické a pragmatické poradenství. V životě se řídí heslem: „Zákazník je král.“  A „Lidé pracují pro lidi.“