Operations Director výroba pro Českou republiku, stavební produkty pro stavební výrobu. #operationsdirector #výroba #stavebnívýroba #výrobní ředitel #výrobačeskárepublika

Pro našeho dlouholetého úspěšného zákazníka, zahraniční výrobně – obchodní společnost v segmentu výroba produktů pro stavební výroba, stavebnictví hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

OPERATIONS DIRECTOR pro výrobní celky v ČR

Potenciál podporující úspěšný výkon pozice Operations Director pro ČR:

· Relevantní zkušenosti z manažerských pozic v segmentu výroba. Komplexní zkušenosti a komplexní vhled do fungujícího výrobního celku.

· Úspěšný výkon manažerských pozic ideálně v segmentu výroba, stavební výroba, stavební produkty, strojírenství /zde např. zakázková výroba ve strojírenství, přesné strojírenství, originální výroba / ve výrobě apod. jsou výhodou.

· Nadstandardní schopnosti řídit a vést podřízené výrobní celky v rámci regionů Čech a Moravy.

· Silný potenciál leadershipu, change managementu, charisma vést lidi do moderních změn v oblasti výroby, vedení lidí k efektivní a úspěšné spolupráci.

· Pozitivní přístup k oblasti digitalizace výroby, podpora novým technologiím ve výrobě · Inspirativní charisma, moderní způsob vedení lidí, nadstandardní naslouchání a komunikace s výrobními celky. Férový a lidský přístup.

· Výkonný typ, ambice moderně ovlivňovat prostředí výroby. Umět zaujmout lidi a vést je k úspěšné spolupráci. Agilní přístup k vedení výrobních celků, dotahovat změny ve výrobě.

· Cílená orientace na výbornou zákaznickou kvalitu, potenciál jednat s klíčovými VIP zákazníky.

· Mít jako Operations Director pro všechny výrobní celky v ČR profesionální nadhled, selský rozum, energii k neustálému zlepšování, potenciál strategického myšlení.

· Pokročilá znalost českého jazyka, velmi dobrá a pokročilá znalost anglického jazyka pro jednání s centrálou, německý jazyk je výhodou

· Pozice je spojená s cestování po celé ČR, řidičský průkaz sk.B a ochotu cestovat služebně po celé České republice včetně zahraniční centrály.

Motivace k pozici Operations Director pro ČR:

• Pozice v TOP managementu společnosti s adekvátní profesní, technickou a lidskou podporou a zázemím.
  • Atraktivní moderní výrobní program společnosti, silné postavení v segmentovém trhu. Prostředí stabilní nadnárodní společnosti spojené s trvalými silnými tradičními hodnotami v prostředí České republiky.
  • Prostředí otevřené ke změnám, otevřené pracovní prostředí, prostor pro inovace, agilitu a změnový management včetně moderní digitalizace výroby.
  • K výkonu pozice patří služební automobil i k vlastnímu užívání.
  • Komplexní profesionální podpora při cestování mezi jednotlivými výrobními subjekty.
  • Manažerský benefitní program pro TOP management. Adekvátní finanční odměna včetně bonusové vazby na úspěšný výkon.
  • Místo výkonu pozice: možnost volby – výkon pozice z místa vregionu jižní Čechy nebo z místa v regionu Morava.

Aspirujete – li na tuto TOP manažerskou pozici ve výrobě děkujeme Vám za Váš zájem.

Dovolíme si Vás požádat o zaslání Vašeho životopisu popř. profilu na LinkedIn a stejně tak Vás požádáme o představení svých dosavadních manažerských zkušeností se zacílením na zkušenosti a potenciál v oblasti výroby. Učiňte tak prosím písemnou formou, vedle výrobních zkušeností můžete zvýraznit Váš manažerský potenciál a dovednosti ve vedení lidí a Vaše osobní a profesní hodnoty.

Kontaktní osoba: Mgr.Ing. Luděk Lávička email: lavicka@mc-triton.cz

phone: 724 960 978

Děkujeme Vám a přejeme Vám vlídný a bezpečný den !

Hledáte zaměstnaní nebo zaměstnance?

S.png

Evropská 846/176a, 160 00 Praha, Česká republika

info@mc-triton.cz

Mějte přehled o novinkách

Vybraná ocenění

Copyright © M.C.TRITON, spol. s r.o.