Samostatný Obchodník / Obchodnice, Sales, Obchodní zástupce / zástupkyně, atraktivní nástroj pro moderní pozemní stavby, pro facility management, Praha s působností do celé ČR

Pro moderní projektovou, architektonickou a inženýrskou kancelář v centru Prahy hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Obchodní zástupce / zástupkyně pro prodej unikátní a originální platformy BIM v segmentu facility management, pozemní stavitelství, správa dat nemovitostí, komerční sféra, veřejná sféra.

Obchodní region – možnost celá ČR.

Hledám výborného obchodníka pro prodej moderní originální platformy, která přináší mimořádný efekt ve správě dat budovy, celků, staveb v celém jejich cyklu života.

Vaší cílovou skupinou budou developerské firmy, investoři, stavební společnosti, facility management společnosti, majitelé a správci facility.

Není podmínkou mít stvaební vzdělání, pozice je vhodná pro toho, kdo chce a umí obchodovat.

Můžete být ekonom, právník, facility manager, jde o projektové obchodování s podporou odborného týmu firmy.

Baví Vás obchod? Jste úspěšný obchodník / obchodnice?

Nedělá Vám problém oslovit vedení firem, investory, majitele nemovitostí, velké stavební firmy apod. ?

Máte v ruce unikátní nástroj v BIM, který významně modernizuje správu nemovitostí, významně šetří náklady na stavbu, unikátně spravuje data stavby či nemovistosti po dlouhá léta.

Je Vám blízký segment moderních staveb ?

Je to příležitost pro Vás !

lavicka@mc-triton.cz
Děkuji Vám za Váš čas a přeji hezký a bezpečný den.

V úctě Mgr.Ing. Luděk Lávička.
#obchodnizastupce
#obchodnizastupkyne