Obchodní zástupce / zástupkyně – Key Account Manager / Managerka, špičkové betonové produkty, jižní, jihozápadní a jihovýchodní Čechy, ČR.

Firma patří mezi největší a nejvýznamnější dodavatele prefabrikovaných železobetonových výrobků včetně montáže, doprovodného servisu a služeb v České republice.

Moderní betonové komponenty na dopravní, silniční, průmyslové, speciální stavby, speciální bytové stavby, zemědělské stavby. Výroba a montáže prefabrikovaných skeletů budov, rodinných domů.

Zákaznická řešení na míru, výroba šachet na míru, vodících systémům dopravních staveb, liniových staveb i s atypickým řešením napříč stavebním trhem v rámci betonových konstrukcí.

Prostředí inovace a spolupráce všech oddělení firmy.

Velká míra samostatnosti, příležitost k nadstandardní profesní změně, výborné zázemí pro výkon pozice a podpora firmy.
Péče o stávající zákazníky firmy, vyhledávání nových příležitostí.
Odpovídající finanční ohodnocení a moderní firemní benefity, bonusy, prémie.

SŠ/ VŠ stavebního, popř. technického, popř. strojírenského typu / znalost čtení výkresů a spolupráce s výrobou /.

Chuť a potenciál k obchodování.

Neváhejte a oslovte nás na email: lavicka@mc-triton.cz

V jižních Čechách by chtěl žít každý a pracovat stejně tak 🙂

#obchodnizastupcejiznicechy
#keyaccountmanagerjiznicechy