Obchodní zástupce pro jihovýchodní Čechy a Vysočinu. Moderní a žádané betonové produkty, silnice, doprava, průmysl, speciální stavby. #keyaccountbeton #obchodnizastupcebeton #prodejbeton #betonjihovychodnicechy

Pro našeho klienta úspěšnou společnost vyrábějící a prodávající betonové a železobetonové komponenty v oblasti dopravních, silničních, průmyslových, bytových, zemědělských a speciálních staveb hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici :

Obchodní zástupce – Key account manager pro region jihovýchodní Čechy

Láká Vás být „u toho“ když vznikají a budují se významné stavební projekty prospěšné pro dopravní infrastrukturu a průmysl ?

Máte rádi vysokou míru samostatnosti a možnost aktivně působit v regionu jihovýchodní Čechy a Vysočina a jih Moravy na segmentovém trhu v dresu silné solidní, slušné a úspěšné firmy ?

Pracujete – li rádi s důvěrou a samostatně – tady máte opravdovou PŘÍLEŽITOST.

Umíte vést obchodní jednání, máte cit pro rozvoj vztahů se zákazníky, je Vám blízké aktivně jednat se svými protějšky ať jsou to stavitelé, architekti, projektanti, stavební úřady měst a obcí, komerční firmy apod. ?

Máte příležitost pracovat s nadstandardním portfoliem žádaných výrobků včetně nových inovací na českém trhu.

Sdílíme s Vámi tuto příležitost, neváhejte nás oslovit 🙂

Těšíme se na Vás, zvu Vás na dobrou kávu nebo čaj nebo online 🙂 a děkujeme za čas věnovaný naší poptávce a poprosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu společně se stručným popisem Vašich zkušeností /projektů apod./ na adresu : lavicka@tritonhunters.cz

Přejeme Vám vlídný a bezpečný den. V úctě Luděk Lávička MC TRITON.

Hledáte zaměstnaní nebo zaměstnance?

S.png

Evropská 846/176a, 160 00 Praha, Česká republika

info@mc-triton.cz

Mějte přehled o novinkách

Vybraná ocenění

Copyright © M.C.TRITON, spol. s r.o.