MODELÁŘ – Modelace v REVIT, TOP moderní pozemní stavby, centrum Praha.

Pro našeho klienta, úspěšnou projektovací a architektonickou společnost v segmentu pozemních staveb, BIM technologií ve stavebnictví a facility managementu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

MODELÁŘ – TOP pozemní stavby, BIM MODELÁŘ v REVIT , Praha centrum

Sdílíme s Vámi moderní příležitost v segmentu, který přináší mimořádný prospěch pro architekturu, projektování, facility management, stavebnictví.

Kdo zná svůj potenciál, kdo si jde cíleně za svojí představou a opravdu se chce učit, rozvíjet a profesně výrazně posunout do “ BIM BUDOUCNOSTI“ má tuto příležitost.

Podmínkou je znalost REVIT, praktická zkušenost a chuť a potenciál „vynášet modely“ v REVIT.

Jde o každodenní práce v REVIT a neustálé zlepšování v REVIT.

Kdo ví o čem je projekt a projektování, zná REVIT a nebojí se Revitu …
VŠ / SŠ vzdělání a výborná znalost českého jazyka jsou podmínkou.
Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ se znalostí REVIT.
Výborná znalost českého jazyka.

Zaujala Vás tato moderní příležitost a chcete se vydat na profesní cestu MODELÁŘE v REVIT ? Propojme se !

email:lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této pozici a přeji vlídné a zdravé dny, Luděk Lávička.