MODELÁŘKA Revit / MODELÁŘ Revit – moderní pozemní stavby, vhodné pro SŠ nebo VŠ se znalostí Revit bez praxe anebo s praxí, modelace v REVIT, TOP moderní pozemní stavby, firma je lídrem trhu v BIM, centrum Praha.

Pro našeho klienta, úspěšnou projektovací a architektonickou společnost v segmentu pozemních staveb, BIM technologií ve stavebnictví a facility managementu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

MODELÁŘKA / MODELÁŘ – TOP pozemní stavby, BIM , REVIT Praha centrum

Sdílíme s Vámi moderní příležitost v segmentu, který přináší mimořádný prospěch pro architekturu, projektování, facility management, stavebnictví.

Perspektivní příležitost pro absolventy / absolventky SŠ stavebního zaměření s cílem profesně se moderně posunout.

Příležitost pro projektanty s praxí.

MODELÁŘKA / MODELÁŘ v REVIT, v centru v Praze, moderní projekty pozemních staveb u lídra trhu v BIM.

Měli jste na střední nebo na vysoké škole škole Revit ? Bavilo Vás to ? Chcete jít přímo do praxe v BIM ? Firma je lídrem trhu v BIM. Příležitost je Vaše.

Podmínkou je SŠ/VŠ stavebního směru.

Chuť se učit, pracovat na sobě v BIM. Budete pracovat s lidmi, kteří pro Vás budou vzorem a inspirací v BIM. S nimi dojdete tam, kam teď ani nedohlédnete…

Modelář / Modelářka modeluje a vynáší modely v REVIT.
Velmi dobrá popř. výborná znalost českého jazyka slovem i písmem.

email: lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této pozici a přeji Vám vlídné a zdravé dny, Luděk Lávička.

#modelarrevit #revitmodelace #revit #modelarkapraha
email:lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této pozici a přeji vlídné a zdravé dny, Luděk Lávička.