Programátor/Programátorka Junior/Senior + TESTER – IT pozice v projektové a architektonické kanceláři, pozemní stavby, Praha centrum #aspnet#aspnetcore#javascript#typescript#programator#tester#praha#pozemnistavby

Pro našeho zákazníka, projektovou a architektonickou kancelář v cnetru Prahy hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozice v IT pro moderní projekci a realizaci staveb v 3D, BIM.

Currently, we are creating web‐based online solution for BIM data management throughout the buildinglifecycle. The technologies used are ASP.NET core, typescript, and mongoDB.

JUNIOR / SENIOR ASP.NET CORE DEVELOPER

Your Role:

• Implement various .NET projects (webapi, asp.net core and services), which are part of our BIM web‐based solution;
  • Maintain existing code and improve them;
  • Help and Technical support;
  • Job Requirements:
  • Experience in C#;
  • Experience in asp.net , asp.net core is preferable;
  • Knowledge of mongoDB is advantage
  • Team communication: English
  • Job Benefits:
  • Working with latest and continually evolving technologies; Adequate salary remuneration
  • Part–time Home Office;
  • Hledáme programátora.
  • Hledáme také TESTERA.

Pokud Vás to zaujalo: napište nám: lavicka@mc-triton.cz

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti! Přejeme vlídné dny !

Hledáte zaměstnaní nebo zaměstnance?

S.png

Evropská 846/176a, 160 00 Praha, Česká republika

info@mc-triton.cz

Mějte přehled o novinkách

Vybraná ocenění

Copyright © M.C.TRITON, spol. s r.o.