Hlavní inženýr/ka projektů s BIM. Správa dat stavby. HiP BIM, Praha.

Pro našeho klienta, úspěšnou architektonickou projektovou a inženýrskou společnost v segmentu BIM technologií ve stavebnictví a facility managementu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Hlavní inženýr / Hlavní inženýrka projektů BIM.

HiP BIM.

Hledáme na pozici seniora anebo juniora na HiP BIM

Moderní příležitost u atraktivních staveb.

Ideální pro projektantka s praxí na stavbě, který má chuť přejít postupně do BIM. Zkušenosti ze stavby – manažerské zkušenosti z vedení stavby.

Obsahem pozice je práce s daty stavby, správa dat, „hlídat“ investorovi data o stavbě.

Pokud se „vidíte“ v roli správy dat na stavbě je to ta pravá Vaše pozice.

Pokud vidíte smysl a hodnotu správy dat stavby pro investora je to ta pravá Vaše pozice.

Pokud vidíte smysl koordinace dat na stavbě je to ta pravá Vaše pozice.

Správa dat od prvního kroku projektu až po realizaci, předání stavby a následné využití dat ve facility managementu projektu.

Relevantní finanční ohodnocení, nadstandardním benefitem je profesní růst v BIM, získání TOP mezinárodní know-how.

Výborná parta chytrých a slušných lidí vedení nevyjímaje.

Výborná dostupnost firmy na metru.

Zaujalo Vás to ? Vidíte se v této pozici ?

Propojme se 🙂  lavicka@tritonhunters.cz  00420 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti, přeji Vám vlídný BIM den.

Mgr.Ing. Luděk Lávička. /také na LinkedIn/.