Hlavní inženýr projektů HiP / Hlavní inženýrka projektů – HiP, moderní TOP pozemní stavby, Praha centrum #hip#pozemnistavby#hip#

Pro svého zákazníka, moderní projektovou architektonickou a inženýrskou kancelář v centru Prahy, hledám v hodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Hlavní inženýr / Hlavní inženýrka projektů HiP, moderní TOP pozemní stavby, Praha

• Hledám kandidáta/kandidátku s relevantní praxí do pozice v moderní společnosti k atraktivním a inspirativním projektům.
  • Hledám „pozemního stavaře se srdcem“ pro realizaci projektů v pozemním stavitelství a s chutí realizovat nadstandardní moderní projekty, chutí se profesně posouvat.
  • Pozice je ve společnosti, kde je prostředí trvalého profesního růstu, realizace moderních projektů, zajímavých zákazníků, absence jakékoliv rutiny či monotónnosti projektů, kde se Vaše profesní hodnota výrazně zvýší.
  • Velmi dobře sestavený tým kolegů a kolegyň, prostředí nadstandardní spolupráce a vstřícnosti, týmové práce, férovosti, slušnosti, komunikace a trvalých firemních hodnot včetně work-life balanc.
  • Ideální a výhodou je autorizace pozemních staveb.
  • Chcete-li být u moderních projektů, máte-li zkušenosti z realizací a znalost AutoCad je tato pozice pro Vás.
  • Chcete-li se dál posouvat v oblasti BIM,3D, Revitu – je tato pozice také pro Vás, ve firmě je neomezený prostor pro učení se novým věcem.
  • Dobré umístění firmy na metru, dobré zázemí firmy, inspirativní projekty, klienti, fajn lidi, týmové lidské prostředí.
  • Úspěšná česká firma s trvalými hodnotami, inspirující firma pro ostatní, work-life balance.

Pokud Vás tato příležitost oslovila, pošlete mi prosím Váš životopis, budu rád za Váš komentář k Vaší praxi v realizaci projektů a pozvu Vás na dobrou kávu/čaj a kde společně prodiskutujeme Vaše očekávání a očekávání zákazníka.

lavicka@mc-triton.cz

Děkuji Vám za Váš čas, přeji Vám vlídné dny „dvacítkového roku “ v úctě Luděk Lávička. TRITON Hunters.

Hledáte zaměstnaní nebo zaměstnance?

S.png

Evropská 846/176a, 160 00 Praha, Česká republika

info@mc-triton.cz

Mějte přehled o novinkách

Vybraná ocenění

Copyright © M.C.TRITON, spol. s r.o.