Hlavní inženýr projektů HiP / Hlavní inženýrka projektů – HiP, moderní TOP pozemní stavby, Praha centrum #hip#pozemnistavby#hip#

Pro svého zákazníka, moderní projektovou architektonickou a inženýrskou kancelář v centru Prahy, hledám v hodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Hlavní inženýr / Hlavní inženýrka projektů HiP, moderní TOP pozemní stavby, Praha

  • Hledám kandidáta/kandidátku s relevantní praxí do pozice v moderní společnosti k atraktivním a inspirativním projektům.
  • Hledám „pozemního stavaře se srdcem“ pro realizaci projektů v pozemním stavitelství a s chutí realizovat nadstandardní moderní projekty, chutí se profesně posouvat.
  • Pozice je ve společnosti, kde je prostředí trvalého profesního růstu, realizace moderních projektů, zajímavých zákazníků, absence jakékoliv rutiny či monotónnosti projektů, kde se Vaše profesní hodnota výrazně zvýší.
  • Velmi dobře sestavený tým kolegů a kolegyň, prostředí nadstandardní spolupráce a vstřícnosti, týmové práce, férovosti, slušnosti, komunikace a trvalých firemních hodnot včetně work-life balanc.
  • Ideální a výhodou je autorizace pozemních staveb.
  • Chcete-li být u moderních projektů, máte-li zkušenosti z realizací a znalost AutoCad je tato pozice pro Vás.
  • Chcete-li se dál posouvat v oblasti BIM,3D, Revitu – je tato pozice také pro Vás, ve firmě je neomezený prostor pro učení se novým věcem.
  • Dobré umístění firmy na metru, dobré zázemí firmy, inspirativní projekty, klienti, fajn lidi, týmové lidské prostředí.
  • Úspěšná česká firma s trvalými hodnotami, inspirující firma pro ostatní, work-life balance.

Pokud Vás tato příležitost oslovila, pošlete mi prosím Váš životopis, budu rád za Váš komentář k Vaší praxi v realizaci projektů a pozvu Vás na dobrou kávu/čaj a kde společně prodiskutujeme Vaše očekávání a očekávání zákazníka.

lavicka@mc-triton.cz

Děkuji Vám za Váš čas, přeji Vám vlídné dny „dvacítkového roku “ v úctě Luděk Lávička. TRITON Hunters.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu platné legislativy a zásad GDPR a jsou pouze pro účely tohoto výběrového řízení, nabídky jiné pracovní pozice a případné nabídky na Váš osobní rozvoj. Bez Vašeho souhlasu nebude Váš životopis třetím stranám poskytnut.

Přihlásit se na pozici

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Hledáte zaměstnaní nebo zaměstnance?

Obraťte se na nás!

S.png

Evropská 846/176a, 160 00 Praha, Česká republika

+420 255 710 600

info@mc-triton.cz

Mějte přehled o novinkách

Vybraná ocenění

Copyright © M.C.TRITON, spol. s r.o.