Finanční ředitel/ Finanční ředitelka, HighTech společnost, oblast služeb, Praha #finance#manager#hightech#praha

Pro našeho klienta, českou společnost v oblasti HichTech poskytování služeb hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Finanční ředitel / Finanční ředitelka, Praha

Jedná se o menší, trhem respektovanou společnost s hodnotami, výborně nastavenými vztahy ve firmě a ke klientům a k tomu odpovídající firemní kulturou.

• Finanční ředitel / ředitelka by měli mít komplexní přehled a dovednosti v oblasti firemního finančního řízení.
  • Hledáme kandidáta/kandidátku, který nejen, že umí dobře vést menší tým, ale je schopen odborně zastoupit jednotlivé profese /účetnictví, fakturace apod. /
  • Hledáme člověk „praktika“ z praxe, který „umí věci dělat“.
  • Hledáme člověka s potenciálem v oblasti projektového finančního řízení.
  • Hledáme člověka s „obchodním viděním věcí“ a s vnímáním profitability zákazníků.
  • Vhodný kandidát/kandidátka jsou dobrým oponentem pro obchodníky firmy.
  • Na pozici je vhodné mít přehled o objednávání fakturace, práci účtárny, účtování, znalost z daňové oblasti, komunikace s auditem, účetní uzávěrka, komunikace s bankou, standardní agenda
  • Finanční ředitel / ředitelka je „Parťákem“ pro CEO : pro správu finanční oblasti
  • Firma není korporát – Finanční ředitel/ředitelka budou každodenně zainteresováni do chodu firmy : Každodenní chod firmy + správa financí – controlling, zakázkové řízení
  • Nadstandardní podpora od vedení společnosti, kvalitní pracovní zázemí, odpovídající finanční ohodnocení, perspektivní dlouhodobý výkon pozice ve vedení společnosti.

Pokud Vás tato pozice zaujala, propojme se, uvítám Váš životopis apod.

lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978

Přeji Vám vlídné dny !

Hledáte zaměstnaní nebo zaměstnance?

S.png

Evropská 846/176a, 160 00 Praha, Česká republika

info@mc-triton.cz

Mějte přehled o novinkách

Vybraná ocenění

Copyright © M.C.TRITON, spol. s r.o.