BIM Koordinátor/BIM Koordinátorka, projektová a architektonická kancelář,moderní pozemní stavby, centrum Praha #bim#bimkoordinace#praha#pozemnistavby#revit

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost v segmentu BIM technologií ve stavebnictví a facility managementu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

BIM KOORDINÁTOR/KOORDINÁTORKA / Praha, centrum /

• Sdílíme s Vámi moderní příležitost v segmentu, který přináší mimořádný prospěch pro architekturu, projektování, facility management, stavebnictví.
  • Kdo zná svůj potenciál, kdo si jde cíleně za svojí představou a opravdu se chce učit, rozvíjet a profesně výrazně posunout do “ BIM BUDOUCNOSTI“ má tuto příležitost.
  • Příležitost uplatnit svoji relevantní praxi v projektování.
  • Příležitost uplatnit svůj vztah k BIM – mít BIM jako svoji profesní cestu.
  • Mít potenciál a chuť být garantem nastavených BIM parametrů na jednotlivých projektech napříč celou firmou.
  • Týmová práce.
  • Dobrý komunikativní potenciál, v pozici je hodně jednání s kolegy, kolegyněmi…
  • Nebojí se odpovědnosti a kompetencí – nebude jen koordinátor, bude PARTNER a spolutvůrce BIM strategie ve firmě
  • Zaujala Vás tato příležitost a chcete se vydat na profesní cestu BIM konzultanta?

Propojme se 🙂 lavicka@mc-triton.cz 00420 724 960 978

Těšíme se na Vás u dobré BIM koordinační kávy/čaje 🙂

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti, přeji Vám vlídný BIM den.

Mgr.Ing. Luděk Lávička. /také na LinkedIn/.