ASISTENT/ASISTENTKA BACK OFFICE

Hledáme do našeho týmu akčního a pozitivního parťáka na pozici Asistent/ka Back Office. Jsme přátelský a spolupracující tým, který drží při sobě a navzájem se podporuje. Pracujeme na různorodých projektech a pro zajímavé klienty, a to nás stále posouvá dál.

Pokud tě baví pestrá administrativní práce, práce na PC, zpracovávání materiálů, koordinace aktivit, podpora projektových týmů, péče o klienty, zajišťování pomůcek a občerstvení, samostatné řešení zadaných úkolů, pak tě to u nás bude bavit.

Pokud hledáš prima partu, přátelské a otevřené prostředí, samostatnou a zodpovědnou práci, možnost na sobě pracovat, odborně růst a učit se od nejlepších prostřednictvím spolupráce a interního rozvoje, pak u nás tohle všechno najdeš.

Co u nás Asistent/ka Back office dělá:

Zajišťuje organizační a administrativní podporu oddělení Back Office a kolegů. Jedná se o aktivity související s office managementem, přípravou a realizací poradenských a vzdělávacích projektů a podporou marketingových aktivit.

Zejména se jedná o:

 • Office management – vyřizování příchozích telefonátů, péče o návštěvy, vyřizování pošty, objednávání kancelářských potřeb a občerstvení, péče o pomůcky (videotechnika, audiotechnika, kancelářské potřeby….).
 • Organizační podpora – plánování schůzek a kalendářů konzultantů, zasedacích místností na jednání, koučinky a školení, zasílání pozvánek, zajištění ubytování nebo jízdenek pro poradce, …
 • Administrativní podpora a podpora realizovaných projektů – úpravy a finalizace dokumentů (formátování, grafická úprava/vizualizace, kompletace z různých podkladů v ppt, wordu nebo excelu). Konkrétně se jedná zejména o přípravu podkladů pro nabídky, aktualizace referencí a životopisů našich poradců a lektorů, příprava harmonogramů projektů, evidence projektů a aktualizace databáze, příprava podkladů pro fakturaci.

Od vhodného kandidáta očekáváme:

Těšíme se na pozitivní/ho, spolehlivou/vého a samostatnou/ného kolegyni nebo kolegu, která/ý se umí aktivně zapojit do rozběhlých aktivit, zjišťovat si potřebné informace a samostatně si plánovat pracovní činnosti dle jejich priorit a termínu dokončení. Které/mu nevadí „řešit více věcí najednou“ a přeskakovat z jednoho úkolu na druhý a přitom si zachovat pečlivost a někdy taky řešit i jen monotónní činnosti, jako je vyhodnocování dotazníků.

Týmového ducha – být podporující součástí týmů, proaktivně spolupracovat a hlídat, aby se na nic nezapomnělo, dotahovat úkoly nebo organizovat činnosti.

Aktivní práce na PC – MS Office – Word, Excel, PowerPoint – příprava a finalizace dokumentů z projektů, nabídek, prezentačních a školicích materiálů, zejména formátování textů a grafická úprava materiálů nebo vizualizace informací (výhodou je cit pro grafiku, chuť si „pohrát“ s obrázky, schématy atd.), vyhledávání a vyhodnocování dat, …..

Minimálně středoškolské vzdělání.

Velmi dobrou znalost českého jazyka – rodilý mluvčí, (je nutné zejména pro psaný projev, pro kontrolu a úpravu textů v materiálech).

Znalost AJ nebo NJ je výhodou (možnost spolupracovat i na podkladech, materiálech a projektech v různých jazykových mutacích,…).

Nabízíme:

 • PRIMA PARTU = přátelské a spolupracující prostředí, skvělý tým a firemní kulturu odpovídající našim hodnotám.
 • OHODNOCENÍ odpovídající výkonu = fixní plat + bonusy za výkon (pravidelná variabilní složka za proaktivní práci + jasně specifikované odměny za spolupráci na nabídkách a dalších aktivitách podporující projekty).
 • FIREMNÍ BENEFITY = firemní mobilní telefon s tarifem volání a využití datové služby, firemní notebook, finanční příspěvek na stravování, sick days, dovolená 4 týdny + „vánoční“ placené volno, roční bonus, společné akce, káva a čaj na pracovišti zdarma, po zapracování 2-4 dny homeoffice v měsíci, …
 • OSOBNÍ ROZVOJ = při zájmu a chuti možnost pracovat na svém osobním rozvoji a profesním růstu. Účast na vybraných interních rozvojových aktivitách a aktivitách realizovaných pro klienty, spolupráce s vybranými poradci nebo spolupráce na projektech a na odbornějších úkolech.
 • KARIÉRNÍ RŮST = po prokazatelně úspěšném zvládnutí pozice Asistenta je možnost se posunout na pozici PROJECT BACK OFFICE SPECIALISTA  a případně i dále.

Nástup: ihned nebo dle dohody

Místo výkonu: Praha 6, Evropská 846/176a, Administrativní budova ARGO

Více info o společnosti na www.mc-triton.cz

Pokud máte zájem se stát Tritoňákem, nebo se chcete o pozici dozvědět více, prosím napište nám na email: holeckova@mc-triton.cz  a připojte své CV, ideálně i s fotografií. Ozveme se vám , jak nejrychleji to půjde.

Těšíme se na vás!

Přihlásit se na pozici

  Hledáte něco jiného?

  Obraťte se na nás!