Asistentka / Asistent, poradenská společnost, Praha 6

M.C.TRITON – jsme česká poradenská a vzdělávací společnost, působíme na poradenském trhu již 31 let a naše služby stojí na třech pilířích = 1) PORADENSTVÍ, 2) ŘÍZENÍ FIREM, 3) INVESTOVÁNÍ DO FIREM. 

ASISTENTKA BACK OFFICE

Hledáme do našeho týmu podpory poradenských a vzdělávacích projektů novou kolegyni/kolegu. Pokud tě baví práce asistentky, podpora týmu, zajištění nákupu kancelářských potřeb, péče o návštěvy, různorodá administrativa a práce na PC tak tě to u nás bude bavit. Jsme přátelský a spolupracující tým, který drží při sobě a navzájem se podporuje. Pracujeme na různorodých projektech a pro zajímavé klienty, a to nás stále posouvá dál.

Co u nás Asistentka Back office dělá:

Úspěšný/á kandidát/ka bude zajišťovat organizační a administrativní podporu oddělení Back Office a kolegů. Jedná se o aktivity související s realizací vzdělávacích a poradenských projektů, office management a zodpovědnost za následující aktivity:

  • Organizační podpora – plánování schůzek a kalendářů konzultantů, zasedacích místností, on line meetingů, zajištění ubytování, jízdenek, …
  • Administrativní podpora a podpora realizovaných projektů – pomoc s úpravami různých dokumentů (úpravy ppt a word dokumentů nebo excelu); příprava harmonogramů, správa a aktualizace referencí a životopisů našich poradců a lektorů do nabídek, aktualizace databáze, příprava podkladů pro fakturaci.
  • Office management – vyřizování příchozích telefonátů, péče o návštěvy, vyřizování pošty, nákupy občerstvení a kancelářských potřeb, správa a péče o pomůcky (kamery, dataprojektory, kancelářské potřeby….), zásoby etc.
  • Pravá ruka Project Back Office manažera – různé dílčí organizační a administrativní ad hoc úkoly spojené s podporou projektů.

Pracovní doba: 8:30 (9:00) – 16:30 (17:00)

Od vhodného kandidáta očekáváme:

Těšíme se na pozitivní, vstřícnou a samostatnou kolegyni nebo kolegu.

Týmového ducha – chuť podporovat tým a kolegy, proaktivní spolupráci, hlídat, aby se na nic nezapomnělo, dotahovat úkoly nebo organizovat činnosti.

Aktivní práce na PC – MS Office – Word, Excel, PowerPoint – zejména kompletace a úprava materiálů, formátování textů,  grafická úprava (výhodou je cit pro grafiku, chuť si „pohrát“ s obrázky, schématy, odstavci atd. při finalizaci prezentačních a školicích materiálů…).

Minimálně středoškolské vzdělání.

Velmi dobrou znalost českého jazyka – rodilý mluvčí, (zejména psaný projev, kontrola a úprava  textů v materiálech a to jak gramatika, tak forma sdělení)

Znalost AJ, NJ nebo RJ je výhodou (možnost spolupracovat i na podkladech a materiálech v různých jazykových mutacích).

Nabízíme:

  • Přátelské a spolupracující prostředí, skvělý tým a firemní kulturu odpovídající našim hodnotám.
  • Ohodnocení odpovídající výkonu = fixní plat + bonusy za výkon.
  • Firemní benefity: mobilní telefon s tarifem volání a datové služby, příspěvek na stravování, sick days, vánoční placené volno, roční bonus, společné akce, káva a čaj na pracovišti zdarma, po zapracování 2-4 dny homeoffice v měsíci…
  • Při zájmu a chuti možnost růstu a pracovat na svém rozvoji. Účast na vybraných interních vzdělávacích aktivitách a aktivitách realizovaných pro klienty.

Nástup: ihned nebo dle dohody

Místo výkonu: Evropská 846/176a, Praha 6

Více info o společnosti na www.mc-triton.cz

Pokud vás náplň práce zaujala, prosím zašlete nám na email: lavicka@mc-triton.cz  své CV, ideálně s fotografií, a uveďte pár slovy, proč byste chtěl/a pracovat právě na této pozici a v naší společnosti.

Těšíme se na vás!

Přihlásit se na pozici

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Hledáte zaměstnání nebo zaměstnance?

Obraťte se na nás!