Architekt / Architektka, vybudování si svého VLASTNÍHO OSOBNÍHO ARCHITEKTONICKÉHO jména, moderní pozemní stavby, Praha, centrum #architektura#architekt#příležitostarchitektura

Pro svého moderního inovativního a úspěšného klienta, architektonickou a projektovou kancelář hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

ARCHITEKT / ARCHITEKTKA – Praha centrum, výborná dopravní dostupnost.

• Vybudujete si a posílíte na moderních projektech své jméno na architektonickém trhu.
  • Spojením s úspěšnou inovativní firmou budete respektovaným a žádaným architektem.
  • Naším zákazníkem je česká projektová a architektonická kancelář v centru Prahy, s přesahem moderních aktivit do zahraničí.
  • Vyrostete na náročných projektech u nadstandardní kleintely na projektech 3D,BIM.
  • Architekt/ka, který pracuje se ScatchUp, ArchiCad a má dobrý grafický projev.
  • Architekt / Architektka otevřený změně, týmové práci a s chutí chopit se této příležitosti.
  • Architekt / Architektka otevřené mysli a s odvahou 🙂

Zaujalo Vás to? Opravdu? Zvu Vás na dobrou kávu nebo čaj popř. online a popovídáme si o příležitosti.

lavicka@mc-triton.cz phone: 724 960 978

Přejeme Vám vlídný den „dvacítkového“ roku 2020.